Modulární aparmánové bydlení

05.02.14

Modulární výstavba bytových výškové budovy se rychle pomoci v výraznému posunu obyvatelstva předměstí do městských oblastí. Je to rovněž poskytnout dostatečné množství bytových jednotek k pronájmu bytů a snížit sociální napětí v některých částech rozvojového světa, kde nedostatečné bydlení je nebezpečná politická záležitost.

  
Obscénní a směšné fascinace (ačkoli často zajímavé!) S námořními kontejnery používané jako domy a kancelářské prostory ukazuje, že veřejnost psychika schvaluje modulárního bydlení jako koncept. Aktuální kontejnerové experimenty mohou být v pořádku, umělecké projekty, nebo pro zmírňování následků katastrof (i když i to může být reconceptualized zdola nahoru a sériově vyráběné), ale v reálném modulární konstrukce musí být kolektivně nepřemýšlel.

Modulární aparmánové bydlení

Vojenská styl techniky pro rychlé výstavbě modulární bydlení byly použity k budování moderní předměstí v roce 1940 a 1950, počínaje Levittown. Podobné myšlení a uplatňování prvků vojensko-průmyslového komplexu podél čínských stavebních firem lze rychle vybudovat nové obytné městských center v Severní Americe během probíhajícího populace směně z předměstí. A po celém světě obecně na to přijde.

V ideálním případě by většina z modulu být vytištěny v továrnách na vyšší rychlosti a uniformity, spíše než sestaveného robotické ruce, jako automobily. Upravené Supercargo dodání může být také vybaven s tiskovými továren, aby nebylo nutné, aby zatížení dokončeno moduly na lodích na prvním místě. Hotové bytové domy k pronájmu by měly umožnit rychlé rozebrání / odstranění modulů každých 20 let nebo tak (prodat / dát pryč starší moduly chudších oblastech světa tak stará auta se prodávají off) a umožnit výměnu modulů v případě poškození nebo požáru.

Základní elektrické, voda, a izolační prvky v rámci modulů by měla být snadno přístupné (pro údržbu a spotřebiče / Nábytek související úpravy) a zavedl do modulu během procesu tisku. Různé izolační a ochranné nátěry nanomateriálů se nastříká na stejně přirozeně, jako na dveřích v řádku automobilu montážního procesu.

V těchto dnech je poměrně snadné naplánovat řadu geometrických tvarů modulu umožnit výstavbu mnohem větší Obývací ložnice a z několika speciálních modulů. Nemluvíme o 50 příběh bytový projekt postavený kompletně jednotných krabic. Stejně jako LEGO, bude rozmanitost vyplývají z uspořádání řady sériově vyráběných modulových částí. Některé části budou mnohem více všudypřítomné než jiné (myslím, že ekvivalent spojovací 6 poklopu hlavní modul na Mezinárodní vesmírné stanici, která umožňuje spojení s ostatními díly). Ale prosím, žádné přepravní kontejner, ve vysoké stoupá na lásku boží!

Ti lidé se rozhodnou zůstat ve venkovských oblastech nemusí být od tohoto procesu. Není třeba, aby zůstaly ve stále zhoršuje dřevěné struktury. Méně high tech modulární skříň je v současné době používá především pro venkovské a předměstské domy, ale to může být naražený do zářezu, pokud jde o materiály, z aktuálních levné dřevěných modelů. Umožňuje však zapomínat, že cena přijde s úsporami z rozsahu.

Moduly jsou postaveny "mimo mřížku ready" se solárními panely a čistou vodu z ovzduší systémů. Kupující upraví modul před nákupem způsobem jeden dělá Dell, počítač a jeho části. Vzhledem k tomu, cena notebooku šel z tisíců dolarů na 35 dolarů (Indie také produkoval světě nejlevnější auto i), masová výroba stojí udělat totéž pro bydlení. Zábava a nábytek systémy lze sčítat, odčítat, nebo překonfigurovat v rámci jednotlivých modulů. Když něčí kuchyně zastaralý, může celá věc bude prodána jako ojetý vůz a nahradil při zachování zbytku domu. Toto pouzdro není ze dřeva. Lidé kupují sériově vyráběné automobily, jachty, a počítače, a není důvod, aby to udělat totéž pro domácnosti. Je na čase požádat prostor tech pro hyperaktivní efektivní pozemní bydlení.

Někteří si mohou stěžovat, že lidé nejsou včely nebo mravenci se "zaškatulkovat" takhle. No, současný výzkum ukazuje, že hlavní městské lidská sídla se začínají podobat obrovské mravence včelstev, ale při pochopení procesu, můžeme směrovat ji a prohodit pojmy jako modularity do něj dát větší pohodlí, autonomii, a možnosti pro obývací prostor rozmanitosti. V současné době, jak svět pokračuje překotné tempo urbanizace, že se díváme na zhruba 300 mega městech se rychle vyplnili s firemními realitních vývoje nebo vládních projektů. Paradoxně, jeden bytová jednotka členění nebo modularita ložnic, kuchyně, koupelny, atd. umožňuje vizuální architektonické rozmanitosti prostřednictvím přeskupení na bytovém komplexu u bytového komplexu základě. Venku mohou obytné výškové budovy vypadají poměrně jednotných glass/21st hrobek století konkrétních, ale uvnitř by být všechny rozmanitost požadované pro rodiny různých velikostí a pozadí.

  
Nejdůležitější je, že vnitřní rozmanitost modulární uspořádání v rámci bytového komplexu za relativně podobné množství času a elektrické energie postavit (a samozřejmě dramaticky mnohem méně času a energie použité ke konstrukci i jednoduché nudné projekt ve stylu byty v současné době).

V rozvojových částí světa, že by dokonce být teoreticky možné (i když často není prakticky) transplantovat celou malou vesnici nebo osada přímo do obytného komplexu určeného k pronájmu v městské oblasti s vnitřním uspořádáním modulární stravování pro sociální dynamice celé vesnice. V oblastech, jako je Indie a Čína, kde tisíce vesnic mají být přesunuty kvůli potřebám rozvoje infrastruktury, by tyto pohyby být podporovaná pružnosti, která modulární bydlení umožňuje, a by zachovala sociální vztahy v podivném, nové a neznámé městského prostředí. Modulární konstrukce může dokonce snížit tak sociální anomie pokud se provádí správně.

MODUL stavebnice musí být výrazně rychlejší než růst ve výroční porodnosti světa. To znamená, že na řadě míst masových shromáždění hlubinných přístavů. Bývalé nebo upravené vojenské námořní stavební zařízení slouží jako dobrá odrazový můstek. Například, pokud Scotland vyhlásí samostatnost od Velké Británie v roce 2014 a vykopne ponorky Trident flotilu, by prázdný prostor bude ideální pro modulární nastaven tak, aby sloužil podél pobřeží oblasti Severního moře.

Kdykoli je slum byl zničen (jak tomu bylo v případě Rio Favela v Rio De Janeiro nedávno, aby se prostor pro World Cup infrastrukturu), by měla být zavedena modulární jednotky tak rychle, jak je to možné získat zpět srdce a mysli místních obyvatel. Více autoritářské a tím rychlé vlády v Pekingu a Moskvě budou zřejmě (bohužel) propagovat tento koncept první před trvá off na Západě. Západ může předejít (tyto možná až příliš zjednodušené "ant-úl" úsilí na východě), s rozsáhlými modulární bydlení jízdy pod záminkou ekologie, zelené energie, inteligentní sítě integrace, inovace hub stavebnictví atd.

Modulární pouzdro by mělo být prodáván jako:

  1. problematika veřejného zdraví (snížení hlodavce, špína, šíření onemocnění)
  2. veřejná bezpečnost problém prostřednictvím snížení kriminality / prevence (prostřednictvím psychologické kvality života zvýšení)
  3. ekonomický problém (připojení venkova a městského obyvatelstva nejnovější účinné energie, informace, a nástroj sítě)
  4. environmentální problémy (škrábání a recyklace starších, méně efektivní a méně izolované bydlení)
  5. řízení otázkou, vytvářet lepší sociální soudržnost a případně umožnit lepší sledování sčítání obstarávat populace politicky.

Můžeme doufat, že jakmile je tento koncept zpopularizoval dostatečně, uvidíme apartmánový komplex návrhy, které jdou cestou a nad sny skandinávských plánovačů pro veřejné projekty v 60. a 70. letech. Nestačí vytvořit modernistický vypadající výšková budova, malovat ve veselých barvách, nacpat je plný chudých lidí, a doufat v nejlepší.

Co musí být v mysli do budoucna je generační obnova modulů, konstantní adaptace, experimentování, a aplikace nejnovějších postupů hromadné výroby pro modulové konstrukce, které by umožnily další obnovu a experimentování ve modulů, pokud jde o posun vnitřního prostoru, stěny, nábytek , a zařízení.

Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce


Investiční stříbro

Nakupte online investiční stříbro - celosvětově likvidní investiční stříbro, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.

Reklama - odkazy

Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Stako: Vestavěné skříně


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Air emission monitoring and odour treatment using the biofilters, wet scrubbers and regeneration of spent activated carbon.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.