Upevnění veřejného bydlení

02.01.13

Veřejná bydlení byla důležitou součástí rámce s bydlením v USA po celá desetiletí. Rodiny s nízkými příjmy často spoléhají na sociální bydlení a poskytnout jim tak stabilitu, kterou potřebují k výkonu vzdělávací a pracovní příležitosti, které budou mít prospěch své rodiny. V současné době existuje více než 1 milion státních bytových jednotek ve Spojených státech, a většina státních a místních bytových agentur dlouhé čekací seznamy lidí, kteří potřebují trvalé, cenově dostupné domy. Za účelem splnění těchto požadavků, ne jen dělat další jednotky musí být postaveny, ale ty stávající musí být řádně udržovány. Bohužel, americké ministerstvo bydlení a rozvoj měst (HUD) vydala zprávu, která označuje, že velký počet z národa veřejných bytových jednotek jsou v nouzi "velkých" opravy, jako jsou nové střechy a aktualizované instalatérské nebo elektrických systémů.

Upevnění veřejného bydlení

Zpráva odhaduje, že celkem 26000000000 dolarů je třeba řešit stávající opravy problémů, včetně olova barvy snižování a aktualizacích pro osoby se zdravotním postižením. Kromě stávajících potřeb, je průběžná údržba odhadují na 3,5 miliardy dolar ročně. Tento údaj předpokládá, že všechny kapitálové potřeby jsou řešeny okamžitě. Pokud tomu tak není, bude probíhající náklady na údržbu jistě stoupat. V době, kdy se Kongres, aby dotyčný o svých financích, že to nebude ani fond na pomoc při katastrofě, pokud je to rozpočtové vyrovnání, pravděpodobnost opravy všech 1200000 veřejné bytových jednotek, je mizivá.

Ačkoli 26000000000 dolar je významná postava, a představuje strašlivé opravy potřeb v oblasti bydlení, je třeba poznamenat, že je to asi 10000000000 dolarů pokles od roku 1998.

Ve snaze řešit některé z více naléhavější opravy potřeb, HUD nedávno oznámil, že udělil téměř 2 miliard dolarů na státní a místní orgány na bydlení v celé zemi. I když to je jen kapka v moři ve srovnání s celkovým potřeby, stačí k tomu, aby bytové úřady začít dělat některé tolik potřebné kapitálové opravy, vedle budování nových veřejných bytové jednotky.

Odhaduje se, že Spojené státy ztratí několik tisíc veřejných bytových jednotek každý rok, protože se tak zchátralý, že již nejsou v bezpečí. Některé z těchto ztrát je off-set novou výstavbou. Ale náklady výstavby nových bytových jednotek je vyšší než náklady opravit, tak, když jsme nepřipustí čistou ztrátu-veřejných bytových jednotek, HUD continues se pokouší snížit počet ztracených jednotek pomocí přidělování dodatečných finančních prostředků a zahájení new programy - jako nájemní programu pomoci Demonstrace, která se snaží převést určité typy veřejných jednotek do dlouhodobé § 8 bydlení.

HUD se nadále aktivně podporovat opravy a rekonstrukce veřejných bytových jednotek, které jsou tak zoufale potřebné, a to zejména v současné hospodářské situaci, kdy tolik lidí ztratily zaměstnání nebo jsou jejich platy výrazně snížena.

Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce


Investiční stříbro

Nakupte online investiční stříbro - celosvětově likvidní investiční stříbro, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.

Reklama - odkazy

Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Stako: Vestavěné skříně


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Air emission monitoring and odour treatment using the biofilters, wet scrubbers and regeneration of spent activated carbon.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.