Proč je moudré investovat do zlata

04.01.13

Během několika posledních let, investiční zlato se ukázala být nejvíce konzistentní a nejlepší investiční možnosti. Všechny ostatní investice cesty jako vlastního kapitálu, MF, SIP je, PPF, FD, atd. nebyli schopni odpovídat lesk investičního zlata. Návratnost investic investiční zlato během posledních 4 letech byl asi 25%. Vzhledem k vysoké návratnosti a zavádění jednoduchých investičních metod, lidé byli houfně ženou investovat do zlata. Mezi nejběžnější způsoby, jak investovat do zlata, jsou uvedeny níže.

Proč je moudré investovat do zlata

Klenoty

Většina Indů stále dávají přednost let starý způsob nákupu zlata ve formě zlatých šperků. Kromě toho, že nejjednodušší forma nákupu zlata, to také dává obrovský uspokojení ženských členů rodiny. Ženy milují vlastnit více a více šperky (je tam nějaký muž, který by se odvážil se liší v tomto J). Ale investice do bižuterie, podle mého názoru, není tou nejlepší volbou. Za prvé tam dělají poplatky (asi 10-20%), když si koupíte zlaté šperky, které se úplně ztratil při prodeji šperků. Také v době prodeje zlatých šperků jsou odpočty z důvodu čistoty, degradace, jako opotřebení, poškození atd. Takže člověk nikdy dostane plnou hodnotu svého zlata, zatímco prodej. Opět zajištění bezpečnosti šperků doma je sama o sobě úkol.

Zlaté mince / Bary

V těchto dnech téměř všechny banky a Gold obchodníci prodávají zlaté mince, které jsou 99,99% čistotu a jsou certifikovány podle standardu agentur, jako je Hallmark. Proto problém hledání čisté zlato je téměř minulostí. Kromě tyto mince jsou k dispozici ve velmi malých hodnotách, jako je 2 gm, 5 gm, 10gm, 25gm, atd. Takže kdokoliv se dokonce nízkým rozpočtem mohl investovat do zlatých mincí. Ačkoli tyto mince se nemají dělat poplatky, ale pak, když prodávají ty jsou koupil za zvýhodněnou cenu. Takže i když na rozdíl od šperků nedochází ke ztrátě tvorby poplatky, které ale pak jeden pořád nechápu 100% hodnoty svého zlata v době prodeje.

GOLD ETF

Gold ETF je nákup zlata ve formátu DEMAT. To podle mého názoru má největší výhodu, že člověk nemusí dostat dodávku fyzického zlata, tudíž žádný problém zajištění své objednávali Gold. Také Gold mohl být koupen v malých jednotkách. Dalo by se držet jeho zlato v DEMAT účet do touží. K dispozici je pouze malá údržba a makléřské poplatky na DEMAT účet, tak to podle mého názoru je nejjednodušší a nejlevnější forma nákupu zlata. Také by se dalo prodal zlato kdykoliv na tržní cenu danou chvíli. Takže tam nejsou žádné odpočty a jeden dostane téměř plnou hodnotu za své peníze, zatímco prodej.

Gold fondy / dluhopisy

V těchto dnech je množství zlatých fondů nebo MF, kde je možné investovat. Tyto dluhopisy investovat peníze pouze na vázaném trhu zlatem a jsou řízeny odborníky v. Takže pokud nemáte čas nebo odborné jednat přímo s výkyvy trhu se zlatem, on mohl ještě investovat prostřednictvím těchto dluhopisů. Nicméně většina z těchto dluhopisů mají vstup a / nebo výstupních poplatků podfondu a mají jistou zámek v období. Takže tato forma investování je většinou dlouhá doba investice. Další výhodou je, že tyto finanční prostředky dává lehkost investovat přes SIP je. Takže by se dalo investovat do zlata v malých množstvích po dlouhou dobu.

Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce


Investiční stříbro

Nakupte online investiční stříbro - celosvětově likvidní investiční stříbro, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.

Reklama - odkazy

Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Stako: Vestavěné skříně


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Air emission monitoring and odour treatment using the biofilters, wet scrubbers and regeneration of spent activated carbon.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.