Proč je velká poptávka po stříbru?

31.12.12

Drahé kovy, zejména investiční zlato a stříbro jsou velmi žádané. Kdykoli tam je měna pád, ceny zlata a stříbra vždy stoupat. Je to dokonalý nástroj k ochraně investora držení proti inflaci a znehodnocené měně. Zvýšení měně rozkazu na trzích je devalvaci dolaru a každý rok miliardy dolarů jsou čerpána do systému. Pokud tento druh prostředí se stane, investoři poohlížet přesunout své peníze do bezpečné držení místě. Silver je ideálním místem k tomu, že.

Globálně, v posledních několika letech, a po recesi, stříbro je stále obchoduje býčí ve skladu a Securities Exchange čímž svou poptávku a hodnotu zvyšovat postupně. Osoba, která sleduje akciové trhy důsledně bude vědět, že cena stříbra neklesne kdykoliv v budoucnu.

Proč je velká poptávka po stříbru?

V USA, prodej mincí stříbrných prutů Eagle zvýšil o 13,3%, v prosinci 2011 na 2009000 ve srovnání s 2010 tržeb za 1.772.000. Pro všechny 2011, celkem Silver Eagle prodeje vstal, aby při všech dob rekordních 39.868.500 oz, až 15,0% z předchozího roku (2009) celkem 34.662.500 oz.

Silver je ve vysoké poptávce nejen jako zboží, ale také proto, že z jeho mnoha průmyslových použití. Stříbro je široce známý jako průmyslový kov a je nejlepší, nejvýhodnější volbou v mnoha průmyslových aplikacích. Půjdu dál a dodává, že stříbro poptávka nebude klesat v blízké budoucnosti, protože nabízí širokou škálu výrobních společností po celém světě.

Výrobní Aplikace Přidružené na zvýšenou poptávku stříbra

Jak jsem uvedl výše, existují průmyslové využití v různých oblastech, které vedly ke zvýšené poptávky stříbra, tyto společnosti používat stříbro pro účely, jako:

  • Výroba solární energie
  • Balená voda Čištění
  • Zpracování mléka
  • Nabíjecí baterie Solární
  • Výměna Platinum katalyzátory s levnějšími Silver Katalyzátory

Na základě těchto a dalších skutečností velký počet investorů, kteří přišli se s těmito nálezy, posunuli jejich investiční portfolio z jiných základen na stříbro. Důvodem je to, že oni viděli, že staré pořekadlo "kdy je vysoká poptávka, tak se náklady jít výš" a jsou literární sklízejí obrovské přínosy z jejich stříbrných investic.

Stejné výrobní společnosti také přispívají k vyšší poptávce ze stříbra, protože kupujete velkých kousků stříbra a skladování těchto kousky a vytváří tak nedostatek a zajistit, že ceny stoupají. Do konce roku 2011, stříbro poptávka vzrostla tak vysoko, že unce stříbra bylo obchodování za $ 30 v prosinci. 5 roků před, cena stříbra je přibližně $ 12 za unci.

Rozsáhlé Outlook Termín pro Silver

Při pohledu na budoucnost ceny stříbra, vypadá to nesmírně optimistické pro stříbro, a investoři by měli vydělat obrovské odměny z tohoto kovu. Někteří analytici a investoři vidět stříbro bytí investice desetiletí. Pokud se podíváte na všechny věci, které používáme dnes, téměř všichni je být nějak spojeno s stříbro, by měl tento bod potvrdit důvod, proč je stříbro kov investovat do jelikož jeho poptávka nadále stoupat!

Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce


Investiční stříbro

Nakupte online investiční stříbro - celosvětově likvidní investiční stříbro, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.

Reklama - odkazy

Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Stako: Vestavěné skříně


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Air emission monitoring and odour treatment using the biofilters, wet scrubbers and regeneration of spent activated carbon.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.