Emise a životní prostředí

03.01.13

Ať už si to uvědomujeme nebo ne, bude vaše vozidlo vždy přispět alespoň trochu ke znečištění a skleníkovému efektu, že jsme svědky dnes pomocí vzorkování. Jediné vozidla, která nejsou přímo přispívají, jsou elektrická vozidla. Nicméně tato vozidla budou i nadále nepřímo přispívat, protože vyžadují, aby jste zapojte je dovnitř využívání elektřiny v nabíjecí stanici obvykle znamená, že se čerpání proud přes pravidelných znamená, že byste normálně, což znamená, výrobny, který spaluje hlavně uhlí, je ještě nutné spustit.

Emise a životní prostředí

Nejprve musíte zajistit, aby váš vozidlo má všechny různé komponenty pro regulaci emisí, které jsou požadovány právními předpisy. Mnoho států zavedla program, který vyžaduje máte vaše vozidlo je každoročně testován, aby jste v souladu s těmito zákony. Musíte mít kontrolu za účelem kontroly, aby se obnovit svou registraci. Existuje několik věcí, které můžete sledovat na Abyste se vyhnuli problémům s emisemi nicméně.

Každé vozidlo má nějaký druh světla kontrolní motoru nebo služby motorů světlo, které se rozsvítí v případě, že jsou problémy v systému pro regulaci emisí. Někteří dokonce mají světlo, které vám řekne přesně, že to je problém s emisemi systémem. Nicméně, většina má obecný "Check Engine" nebo "služba žárovka motoru", který přijde, když to je problém.

Bohužel tato světla mohou znamenat mnoho, mnoho různých věcí, které všechny buď přímo nebo nepřímo ovlivňují emise. U některých vozidel se tato kontrolka se rozsvítí s plynovým uzávěrem, který není správně namontován. Ostatní nebudou signalizovat problém, pokud je to v katalyzátoru nebo jiných senzorů uvnitř výfuku.

Kdykoliv se rozsvítí a zůstane na vás by měl mít své vozidlo zkontrolovat ven. Některé díly pro automobilový průmysl obchody nabízejí zdarma diagnostiku. Budou plus ruka help počítač do vašeho vozidla počítačového systému, který bude vyprávět jim specifický kód. Oni pak bude vypadat až se význam tohoto kódu a ti, co by mohl být problém.

Pokud jste si všiml, že vaše vozidlo se zdá být supění nebo spuštění drsné, ale služba nesvítí, může být přesto chcete mít mechanik podívat se na to znovu. Existuje mnoho důvodů, proč by to mohlo být se vyskytující. Všichni z nich mají vliv na plynu najetých kilometrů a pravděpodobně přispívá k problému s emisemi, který v současné době existuje.

Mnohé z problémů, které se v minulosti existovala již nejsou relevantní jako olovnatého plyn. Vývodem plyn je velmi velký přispěvatel do problému znečištění. Dnes však není použit ve vozidlech. Bezolovnatý benzin různých octanes je k dispozici místo. Pokud je vaše vozidlo je ten, který stále vyžaduje olovnatého plyn, nebojte se. Neexistuje žádné poškození provádí pomocí bezolovnatý benzín v tomto motoru.

Některé z vozidel, které používají bezolovnatý benzín, ale jsou starší modely, říkají zpět do roku 1980, mají na dřevěné uhlí kanystr, který se používá k ukládání plynu výpary, když vozidlo je vypnutý. Doplňování off tank nemůže nutit to plechovka, aby se stal více než plné, který může způsobit mnoho různých problémů a také zvýšit emise pro období.

Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce


Investiční stříbro

Nakupte online investiční stříbro - celosvětově likvidní investiční stříbro, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.

Reklama - odkazy

Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Stako: Vestavěné skříně


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Air emission monitoring and odour treatment using the biofilters, wet scrubbers and regeneration of spent activated carbon.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.