Zelené bydlení v horské rezidenci

03.01.13

Udržitelnost, zelená budova a energetická účinnost jsou všechna slova se stanou součástí dnešního hlavního proudu vědomí. Jako globální povědomí o životním prostředí se šíří, některé oblasti USA se chovají jako vůdci v zeleném obývacím hnutí. Jedno z míst, které náročné terénní úpravy podniklo pro alternativní energie je Western North Carolina (WNC), domov pro města Asheville.

Podle článku Dale Neal, "Video touts kraj na zelenou ekonomiku," v únoru 22, jsou 2008 Asheville Citizen-krát více než 80 zelených stavitelé se sídlem v WNC. V 7-minutové video, je Neal zmiňuje, s názvem "AdvantageGreen," v režii Kurta Mann American Green TV a diskutuje ekologických stavebních postupů a kolem Asheville, Severní Karolína.

Zelené bydlení v horské rezidenci

Video je vybaven třemi WNC solární energie společnosti a poukazuje na tři hlavní projekty: FLS Energy instalace solárních panelů na Greensboro hotelu, Appalachian Energy instalace solárních systémů pro ohřev vody na střechách restaurací Arby tyto a Sundance Power instalace solárních panelů na domy Deltec.

Jednoduché nápady pro Living Green

Žít více Earth Friendly a zdravý životní styl není tak těžké, jak se mnozí domnívají. Zelené stavební metody a alternativní energetické systémy jsou stále dostupné pro průměrného občana. Existují dokonce i způsoby, jak existující struktury energeticky účinnější, zda se jedná o rezidenční dům nebo komerční objekt.

Energy Star účinnosti normy

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak zlepšit energetickou účinnost je nakupovat produkty uznané programu Energy Star. Energy Star je sponzorován US Environmental Protection Agency a dává speciální certifikaci pro výrobky, které nabízejí nejvyšší úroveň efektivity v určité kategorii. Všechny certifikované výrobky musí splňovat specifické pokyny a pak se nechá nést logo Energy Star. Pro více informací o Energy Star, na adrese: http://www.energystar.gov/.

Energy Efficient Lighting

Přirozené světlo je nejjednodušší způsob, jak ušetřit energii doma. Zvažte velikost a umístění všech oken ve vaší domácnosti. Dobře umístěné světlíky nebo atria také zvýšit přirozené světlo a elektrické účinnosti. Ačkoli je jednodušší, aby se tyto úvahy při vytváření vašeho domova, budete překvapeni, jak rychle se investice do inteligentní, energeticky úsporné rekonstrukce může platit pro sebe.

Energy Efficient, Zelené bydlení s pasivním solárním a pasivní chlazení

Pasivní solární a pasivní chlazení jsou vynikající strategie pro udržení energetické účinnosti. Pasivní solární optimalizuje využití tepla lovu materiálů. Mnoho aspektů domova ovlivňují vytápění a chlazení, dokonce i směr, že čelí může snížit náklady na energii.

Při výběru pasivní solární řešení, pamatujte základní fakta, jako domů, kterým čelí South jsou teplejší než domy s výhledem na sever. Domy čelí východ jsou teplejší ráno a ty čelí západ jsou teplejší odpoledne. Pasivní chlazení je usnadněno větrem ve vyšších nadmořských výškách. Horských svazích směrem od převládajících větrů poskytnout přístřeší a teplo. Svahy převládající větry jsou chladnější.

Dobře izolované stěny, okna, střechy a podlahy jsou také řemeslně přitáhnout nebo odvrátit sluneční teplo. Speciální okno zasklení může zvýšit efektivitu vytápění v zimě a stínidel nebo rolet ovlivnit chlazení v létě. Správné použití stropní ventilátory v příslušném období může také zlepšit energetickou účinnost.

Energy Efficient Úprava: Jak Stromy Podpora energeticky efektivní domy

Stromy ve vašem dvoře také podporu energetické účinnosti. V článku nazvaném "Pasivní a Proud: Zelená energie Nápady pro váš domov," spisovatel a severní Kalifornie realitní makléř Carolyn Gjerde-Tu z Discover Homes David, uvádí, "Krajinné je dalším důležitým faktorem, když přemýšlel o energetické účinnosti Listnaté stromy (. listové v létě, v zimě holé) poskytují nádherný odstín pro váš domov v létě, ale umožňují slunce pomoci zahřát svůj domov v zimě. Plant tyto stromy po stranách vašeho domova, kteří dostávají největší ne. Evergreens může také poskytnout účinnou přestávka od mrazivých větrů v zimě. "

Energy Efficient iniciativa: NC HealthyBuilt Homes

NC HealthyBuilt Homes je iniciativa podporovaná v celém státě v Severní Karolíně Solar Center, Státní energetické kanceláři, Asheville stavebník asociací a západní Severní Karolíně Green Building Council (WNCGBC). Podle WNCGBC webových stránkách, wncgbc.org, HealthyBuilt NC program podporuje zlepšení energetické účinnosti, kvality vnitřního ovzduší a životního prostředí odpovědnost.

Partneři

Zámečnictví Rossi - montované haly a ocelové konstrukce


Investiční stříbro

Nakupte online investiční stříbro - celosvětově likvidní investiční stříbro, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.

Reklama - odkazy

Pronájem v Praze výhodně

Zajímá Vás, jak najít kvalitní a výhodný pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Stako: Vestavěné skříně


Kvalitní betonové podlahy

Podlahy od nás jsou zárukou nejvyšší kvality za nízkou cenu.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Silbermünzen kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Provádíme stěhování firem, obchodních prostorů, kancelářských budov i výrobních závodů.


Air emission monitoring and odour treatment using the biofilters, wet scrubbers and regeneration of spent activated carbon.

Nejdůležitější pomůcka na jógu je jógamatka, která zlepší stabilitu při cvičení. Nabízíme různé barvy a vzory.

Synergy gold je ryze česká firma působící na trhu investičních kovů. Najdete nás prestížní ulici Pánská 5 v centru Prahy

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.